Шилэн цахилгаан эрлийз гулсах цагираг DHS100-18-4F
Товч тайлбар:
  1. Жижиг хэмжээтэй, хөнгөн жинтэй аварга том DHS100-18-4F цувралын шилэн цахилгаан гулсах цагираг
  2. Утасны урт, сувгийн тоо, шилэн кабелийн төрөл болон интерфэйсийн төрлийг өөрчилж болно
  3. Ердийн хэрэглээ: Алсын удирдлагын систем, дижитал болон аналог дохиог дамжуулах, хянах
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Аварга том DHS100-18-4F цувралын шилэн цахилгаан гулсах цагираг нь гадна диаметр нь 100 мм, дохионы 18 чадал, шилэн кабелийн дохионы 4 чадал, дохионы нэрлэсэн гүйдэл нь 15А, дохионы 2А чадал, гэрлийн материал нь хөнгөн цагаан хайлш, ажиллах хурд нь 0-300 эрг/мин, жижиг хэмжээтэй, хөнгөн жинтэй.
Ердийн хэрэглээ
Алсын удирдлагын систем, дижитал болон аналог дохио дамжуулах, хянах
Радар, антенны системүүд
Видео хяналтын системүүд
Бүтээгдэхүүний нэршлийн тодорхойлолт
DHS100-18-4F
  1. 1. Бүтээгдэхүүний төрөл: DH— цахилгаан гулсах цагираг
  2. 2.Суурилуулах арга: S хэлбэрийн хатуу гол
  3. 3. Гаднах диаметр: 100-100 мм
  4. 4. Хэлхээний дугаар: 18-18 суваг
  5. 5. Шилэн кабелийн дугаар: 4F-4 шилэн кабелийн суваг
  6. Жишээлбэл: DHS100-18-4F, хатуу гол гулсах цагираг, гадна диаметр нь 100мм, 18 цахилгаан суваг, 4 шилэн кабелийн суваг
DHS100-18-4F
DHS100 Шилэн Цахилгааны Гулсах Цагираг Техникийн Параметрүүд
Оптик шилэн параметрүүд
Сувгийн тоо 4 цагираг эсвэл захиалгат
Оптик шилэн төрөл Дан горим
Холбогчийн төрөл LC
Оруулах алдагдал <5дБ
Оруулах алдагдлын хэлбэлзэл ≤±1.3dB
Буцаан олголтын алдагдал >45B
Гахайн сүүлний урт 500мм+20мм
Цахилгааны техникийн Механик техникийн
Үнэлгээтэй гүйдэл Цахилгаан: 6 цагираг-15А,
Дохио: 12 цагираг-2А
Хамгаалалтын түвшин IP51
Нэрлэсэн хүчдэл 0-440VAC/240VDC Бүтцийн материал Хөнгөн цагаан хайлш
Холбоо барих эсэргүүцлийн хэлбэлзэл <10мΩ Ажлын чийгшил <70%
Тусгаарлалтын эсэргүүцэл ≥1000MΩ@1000VDC Цахилгаан холбоо барих материал Үнэт металл
Цахилгаан хүч чадал 1000VAC@50Гц,60с,2мА Хар тугалганы тодорхойлолт 15A-AFP 2*0.75мм²,2A-AFP 2*0.15мм²
Ажлын температур -40℃~+65℃ Хар тугалганы урт 500мм+20мм