Таглах машинд зориулсан аварга том DHK012-12-10A нүхтэй гулсах цагираг
Товч тайлбар:
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
Тодорхойлолт
DHK012-12-10A
Үндсэн параметрүүд
Хэлхээний тоо 12 суваг Ажлын температур “-40℃~+65℃”
Үнэлгээтэй гүйдэл 10А Ажлын чийгшил <70%
Нэрлэсэн хүчдэл 0~240 VAC/VDC Хамгаалалтын түвшин IP54
Тусгаарлалтын эсэргүүцэл ≥1000MΩ @500VDC Орон сууцны материал Хөнгөн цагаан хайлш
Тусгаарлалтын бат бэх 1500 VAC@50Гц,60с,2мА Цахилгаан холбоо барих материал Үнэт металл
Динамик эсэргүүцлийн хэлбэлзэл <10MΩ Хар тугалган утасны тодорхойлолт Өнгөт тефлон тусгаарлагчтай, лаазалсан судалтай уян хатан утас
Эргэлтийн хурд 0~600 эрг/мин Хар тугалган утасны урт 500мм + 20мм
Бүтээгдэхүүний стандарт тойм зураг
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт1
Өргөдөл гаргасан
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт2
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт3
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт4
Бидний давуу тал
Үйлдвэрийн үзэгдэл
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт5
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт6
бүтээгдэхүүний тодорхойлолт7Тодорхойлолт
DHK012-12-10A
Үндсэн параметрүүд
Тусгаарлалтын бат бэх 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Цахилгаан холбоо барих материал Үнэт металл