2 порттой хийн-цахилгаан хосолсон гулсах цагираг DHS135-53-2Q
Товч тайлбар:
    2. Жижиг хэмжээ ба хөнгөн жин
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний шошго
DHS135-53-2Q цувралын хийн-цахилгаан гулсах цагирагийн тодорхойлолт
Аварга том DHS135-53-2Q цувралын хийн цахилгаан гулсах цагираг нь гадна диаметр нь 135 мм, 53 суваг, 5 хэлхээний 2А, гэрлийн материалаар хийгдсэн, ажлын хурд нь 0-300 эрг/мин, жижиг хэмжээтэй, хөнгөн жинтэй.
Ердийн хэрэглээ
Бүтээгдэхүүний нэршлийн тодорхойлолт
DHS135-2Q
1. Бүтээгдэхүүний төрөл: DH—цахилгаан гулсах цагираг
2. Суурилуулах арга: S—цэвэр голтой гулсах цагираг;K—нүхтэй гулсах цагираг
3. Гадна диаметр: 135-135 мм
4. Хийн дамжуулалтын тоо: 2Q-2 хийн дамжуулалт
Тоо + Q - хийн гулсах цагирагийн гарцын дугаар; Тоо + Y - шингэний гулсах цагирагийн гарцын дугаар
DHS135-53-2Q-1
Хийн сувгийн параметрүүд
Интерфэйсийн утас G3/8"
Урсгалын нүх Φ10
Дунд зэрэг Шахсан агаар
Ажлын даралт 1.1Mpa
Ажлын хурд ≤30 эрг/мин
Ажлын температур -30℃~+80℃
Цахилгааны техникийн Механик техникийн
Үнэлгээтэй гүйдэл 2А-ийн 5 хэлхээ Хамгаалалтын түвшин IP51
Нэрлэсэн хүчдэл 0-380VAC/240VDC Бүтцийн материал хөнгөн цагаан хайлш
Холбоо барих эсэргүүцлийн хэлбэлзэл <10мΩ Ажлын чийгшил <70%
Тусгаарлалтын эсэргүүцэл 1000MΩ@1000VDC Цахилгаан холбоо барих материал Үнэт металл
Цахилгаан хүч чадал 1500VAC@50Гц,60с,1мА
Ажлын температур -20℃~+80℃